top of page
DSC09575.jpg

hynkovi

když si to po ránu ženich namířil s petkou vody na balkón zalít kytky, bylo mi naprosto jasný, že tahle svatba bude fakt stát za to.

svatební ráno, který začíná u nevěsty a ženicha doma, u šálku zelenýho čaje a pohodové muziky už samo o sobě napovídá, v jakým duchu se ponese celej svatební den. na závěr příprav nevěsta ženichovi upraví vlasy, protože se na něj už nedá koukat a po svých ano si novomanželé dají pěst. tím oficiálně prohlašuju svou první pražskou svatbu za úspěšnou a marketing za dobře nastavenej, protože si to prostě všecko sedlo jak prdel na hrnec. díky!

SVATEBNÍ FOTOGRAFKU DLE SVÝCH PŘEDSTAV JSEM HLEDALA TÉMĚŘ 4 MĚSÍCE A KDYŽ UŽ JSEM MYSLELA, ŽE SE BUDU MUSET SPOKOJIT S NĚKÝM, KDO MĚ ÚPLNĚ NEOSLNIL, SPADNUL MI DO KLÍNA MONIKY INSTAGRAMOVÝ PROFIL.

NEJEN, ŽE NAPROSTO NAPLNILA MOJÍ PŘEDSTAVU O DOKONALÝCH SVATEBNÍCH FOTKÁCH "S DUŠÍ", ALE DOKÁZALA ALESPOŇ NA JEDEN DEN „VYMÁČKNOUT“ I NADŠENÍ DO FOCENÍ Z MANŽELA, KTERÝ PŘED FOŤÁKEM VĚTŠINOU PRCHÁ :D ABY TOHO NEBYLO MÁLO, TAK PRVNÍ UPRAVENÉ FOTKY JSEM MĚLA HOTOVÉ UŽ DRUHÝ DEN, PROTOŽE JE STIHLA ZPRACOVAT PŘI ZPÁTEČNÍ CESTĚ. NA 100 % DOPORUČUJI A UŽ SE TĚŠÍM NA DALŠÍ SPOLEČNÉ FOCENÍ <3

bottom of page