top of page
svatební pár, dávají si pěst, radost, štěstí, novomanželé

the magic is in you.

život je moc krátkej na to, abyste se báli a přemýšleli coby kdyby. pojďte se prostě odvázat a praštit do toho! ať už přemýšlíte, jestli je správný požádat vaši drahou polovičku o ruku, o nastěhování se, nebo o zvěčnění společných vzpomínek na fotkách.

kdy naposledy jste si dopřáli něco jen tak, pro sebe? a užili si pár chvil bez starostí v úplné pohodě? nejen, že při focení můžete vypnout hlavu, naučím vás i se na svět dívat jinýma očima. všímat si detailů a obdivovat je.

zároveň to může být skvělá terapie, protože ne – fakt nejste nefotogeničtí, a jo – něžně vás donutím se mazlit se se svým partnerem/rodinkou s láskou a nadšením, jako byste se viděli po roce.

Snímek obrazovky 2023-03-07 v 4.11.29 odp._edited.jpg

always in the mood for love.

*IT'S COMING*

novomanželé, svatba, déšť, svatební kytice, nohy, detail

volné svatební termíny 2024

svatby ve všední den – obsazené termíny:

 7. 6. 2024  /  14. 6. 2024 /  26. 6. 2024  /  5. 7. 2024  /  11. 7. 2024  /  30. 9. 2024

svatební soboty – volné termíny:

únor – 3, 17  /  březen – 2, 23, 30  /  duben – volno  /  květen – 11, 18  /  červen  – 8, 29  /  červenec – 6  /  srpen – 10, 24, 30  /  září – 7  /  říjen – 12, 26  /     listopad, prosinec – volno​​​​​​​

 • jak se objednat na focení?
  napište mi na instagramu, facebooku nebo vyplňte kontaktní formulář <3
 • jak probíhá svatební den s mončou?
  během svatebního dne se snažím být takový nenápadný paparazzi fotograf :) mám nejraději momentky z průběhu dne, a proto jsem neustále všude a nikde zároveň. můžete si být jisti, že během celého dne budete mít zaznamenány nejen momentky vás a vašich hostů, ale také všechny detaily, které váš den dělají jedinečným. protože kdykoli čtete knížku nebo koukáte na film, navozuje se atmoška právě těmito detaily - hořící svíčka, vítr ve vlasech, květiny na louce. dříve než přijde ten vytoužený polibek víte, že se něžně dotýkáte rukou, odhrnují se vlasy z obličeje, dotýkáte se tváře - a to jsou přesně momenty, na které se často ve fotografiích zapomíná. a přitom jsou tak strašně důležitý! navodí atmosféru a vrátí vás do momentu více než statické portréty do rámečku :) na svatbách bývám nejčastěji už od ranních příprav, které mám na celé svatbě asi nejraději. ta intimnost, očekávání a láska na každém kroku se vždy do fotek tak krásně promítnou! ať už začínáte čajem, skleničkou prosecca nebo něčím tvrdším, chci být u toho! vyfotit, jak se na svůj nezapomenutelný den zkrášlujete, bavíte se s kamarády, pláčete dojetím s rodinou nebo dovádíte na zahradě se psem, protože jste připravení moc brzo :) celý svatební den ve většině případů zakončujeme cca hodinku po setmění, kdy stíháme i mou druhou nejoblíbenější část svatby - párty fotky! prostě konečně vytasím svůj blesk a jedem. jak na párty, když nám bylo patnáct, haha. ale ty fotky! mají zase úplně jiný vibe, který podle mě stojí za to. v téhle části většinou nechám kolovat i svůj záložní maličký foťák a můžete si dělat selfíčka s hosty, sbírat jejich portréty, nejlepší ksichtíky na svatbě nebo nejdivnější pózu. je to sranda! je to takový hezký způsob, jak mít ze svatby i nepózovaný a nestydící se fotky :) protože když vás fotí kámoš nebo kámoška, ten stud a řešení póz jde vždycky stranou a zůstává jen zábava. více o průběhu celého dne, mé rady a tipy vám moc ráda sdělím na předsvatební schůzce <3​​​​​​​
 • můžeš přijet za náma?
  moc ráda! přijedu za vámi kamkoli, ráda objevuji nová místa, ze kterých čerpám inspiraci :) takže si mě klidně vemte na procházku na vaše oblíbené místo, do lesa u vaší vesničky nebo na louku za město. jak vždycky říkám - na focení mi stačí jeden dobrej strom a je to v pohodě! za čas strávený na cestě si účtuji 500kč/hod
 • fotíš i tabla/stužkáče/plesy?
  ano ano anoo! všechna tahle focení miluju, ceník plesů a stužkáčů najdete mezi ostatními cenami zde. ceny tabla začínají na 250,-/osoba, ale jelikož je každé tablo trošku jiné, budu ráda, když mi popíšete svůj nápad (a případně přihodíte váš budget) a něco vymyslíme :)
 • jak probíhá focení?
  nejraději mám focení stylem procházky při západu slunce – projdeme moje nebo vaše oblíbená místa a kdekoli se nám bude líbit nějaké zákoutí se zastavíme. při focení se snažím spíše o zachycení momentek než strojených póz a proto vás pózuji jen pokud si sami nevíte rady, nebo když se ze začátku trošku stydíte :) celé focení většinou trvá cca hodinku, domů odcházíme po vašem projetí fotek ve foťáku a oboustranné spokojenosti. po příchodu domů vám zpracuji náhledy a do týdne od focení už můžete vybírat finální fotky. tyto náhledy prosím nezveřejňujte, nejsou finálním produktem a slibuji vám, že ty upravené budou stát za to ještě víc! (momentálně nejčastěji posílám přes náhledovky.cz – vy vidíte všechny fotky, vybíráte z nich vaše oblíbené, zaklikáte je a posíláte zpět finální výběr.) z focení můžete vybírat až do 200 fotek, které vám barevně upravím (většinou můžete počítat se všemi i v černobílé variantě).
 • co si máme vzít na sebe?
  úplně nejlepší je před focením prolítnout moje fotky a nebo zkouknout pinterest – tak nejlépe uvidíte, co na fotkách vypadá dobře a co by se vám líbilo. za mě osobně doporučuji spíš minimalistické kousky – nevolila bych velké nápisy, obrázky a divoké vzory. pokud se nefotíte sami, je super, když se vám podaří sladit i se svou druhou polovičkou nebo s celou rodinkou :) obecně platí, že pro slečny je převlíkání zábava, takže je možné vystřídat klidně i dva, tři outfity, ale pro pány bych nechala outfit jen jeden (případně změna vrchního dílu – bunda, tričko, košile). na fotkách vypadají naprosto skvěle i nejrůznější doplňky! takže se nebojte s sebou vzít prstýnky, řetízky, klobouk, čepici, deku,... barvy, se kterýma nikdy nemůžete šlápnout vedle jsou bílá, šedá, béžová, hnědá a černá.
 • kdy dostanem fotky?
  svatební fotky odevzdávám většinou do dvou až šesti týdnů (záleží, v jaké části sezóny svatbu máte), ale nebojte, prvních pár momentů z vaší svatby můžete čekat už na druhý den! <3 fotky z lifestyle focení běžně odevzdávám do měsíce (pokud vám předem není oznámeno jinak), ve většině případů je to ale spíše do týdne–dvou :) tento čas se počítá od momentu, kdy mi pošlete váš výběr. fotky z akcí a koncertů jsou potom po domluvě s menším výběrem do druhého dne a celý report do týdne–dvou.
zamilovaný pár, objímající se, architektura

FAQ

bottom of page